ПРИМХИ ПОГОДИ: Починаються жнива…

Час рікою пливе… Ось вже і липень. Все змінюється. Лише в погоді стабільність. То у нас знову спека +30°С, і ще пару днів печемося на сонці, а то +20°, і це – як контрастний душ. Про це повідомляє начальник метеостанції м. Золотоноша Валентина РИБАК.
До нас з півночі прибув атмосферний фронт, який нагнав хмари та просів по регіону локальними дощами і грозами. Спека знизилася до +25+28°. Ночі стали прохолодними +9+14°, часто під ранок випадають сильні роси. Всередині тижня повітря стало ще свіжішим на кілька градусів. Ось і прийшла середина літа із золотими пшеничними ланами стиглого хліба, з щедрим сонцем, з густою зеленню трав, з квітковим різнобарв´ям. Колос пшениці стоїть виповнений добірним зерном у фазі повної стиглості. В цьому році очікується хороший урожай зернових. Для аграріїв погода якраз є сприятливою для початку жнив. Та і прекрасні умови для відпочинку і оздоровлення всіх нас.
Тож відпочиваймо, набираймося сил та позитивних емоцій, бо все швидкоплинне. Не вспіємо оглянутися, як: ось і літо пройшло, неначе й не бувало!