Міська медицина поповнилася новим обладнанням

Дві золотоніські амбулаторії сімейної медицини, що на вулицях Благовіщенській, 87 та Баха, 37, відтепер мають апарати для місцевої дарсонвалізації. За словами головного лікаря Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Віри Антонової, вони замінюють, а також доповнюють і багаторазово підсилюють ефективність дії кремів і мазей, володіють унікальними можливостями для профілактики і лікування не тільки дерматологічних, але і неврологічних, судинних, респіраторних та інших захворювань.

   Прилади застосовують у косметології, спортивній медицині, в лікувально-профілактичних установах, а також у практиці сімейного лікаря, домашньої фізіотерапії.

   Коронний розряд, який виникає між поверхнею тіла і електродом, розвивається не тільки в повітряному проміжку, але і в глибинах біологічних тканин. Електромагнітні випромінювання різноманітного діапазону, які виникають у глибинах тканин, стимулюють обмін речовин, тканинне дихання, нормалізують діяльність вегетативної нервової системи, діяльність ендокринних залоз, сприяють частковому розсмоктуванню сольових відкладень у суглобах, регенерації пошкодженої тканини.

   Для лікування яких захворювань рекомендований апарат – читайте у газеті «Златокрай».