УВАГА!!!! РОЗШУК!!!!

16.07.2019 о 16 год. до Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаськiй областi надійшло повідомлення від Капинос Г.В., 1981 р. н., про те, що її неповнолітня донька – Капралова Діана В’ячеславівна, 2002 р. н. жителька с. Плешкані, Золотоніського району Черкаської області, 13.07.2019 близько 12 години пішла з дому та до теперішнього часу не повернулася.
Прикмети: на вигляд 16-17 років, зріст 165-170 см., худорлява, обличчя овальне, волосся світло-русе довге пряме, очі голубі, ніс прямий. На обличчі має родимі п’ятна. На на зап’ясті лівої руки та знизу на правій нозі є татуювання у вигляді невеликого серця (контур серця). Також має проколоті вуха, сережки та прикраси були відсутні, волосся могло бути розпущене або зібране в «Гульку».
Була одягнена: лосини чорного кольору обтягуючі, футболка чорного кольору, кросівки темно – синього кольору з салатовими вставками і білою підошвою, рюкзак чорного кольору. Мала при собі засоби особистої гігієни та мобільний телефон. Зі слів знайомих та рідних може перебувати в Київській області та в м. Київ.
В разі отримання будь-якої інформації про місце перебування неповнолітньої просимо негайно повідомити до поліції за тел. «102».

Розшук дітей ГУНП у Черкаській обл..