Зима із літом попідручки

Чим ближче парламентські вибори, тим частіше вони на устах у кожного. Як не помилитися з вибором, як обрати достойного, хто опікуватиметься округом впродовж усієї своєї каденції? Не винятком стала і щотижнева нарада керівників комунальних підприємств міста під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла. На думку господарників, серед 18 кандидатів – більшість технічних, малознайомих, далеких від проблем і некомпетентних в економічних та міжгалузевих питаннях осіб.

Політичне питання плавно набрало комунального забарвлення, оскільки саме господарським службам доводиться прибирати тисячі розкиданих та розклеєних агітаційних листівок. Про масове перевертання сміттєвих баків на контейнерних майданчиках міста розповів директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов. Таке явище – це не що інше, як хуліганство і спостерігається на вул. 23 Вересня; вул. Шевченка №115, №109, №148; Соборній, 10, Обухова; Лікарняній, 7. Керівник доповів про ліквідацію поривів мережі водопостачання на вул. 23 Вересня, Шота Руставелі та у приватному домоволодінні на вул. Курчатова.

За словами директора ПП «Базис плюс» Олени Козлової, ледве встигли витерти піт з лоба після вивезення обрізаного гілля вишень з вулиці Шевченка, як обабіч центральної магістралі, поблизу дитячої установи «Ялинка», хитрі хазяї облаштували звалище з яблук (на фото). Хай гниють, зманюють мух, а дітки з мамами проходять і «милуються». Хай ця приваблива картина зустрічає гостей міста і формує їхнє враження про усіх нас, у тому числі й про тих, хто щоденно мусить прибирати після таких горе-господарів. Очільниця підприємства інформувала про застосування бішофіту для знищення амброзії. Разом з головуючим вони дійшли згоди про застосування раціонального крапельного зрошування квітників.

Детальніше читайте у газеті “Златокрай” №29, від 18 липня 2019 р.