ПРИМХИ ПОГОДИ: Літо котиться до схилу…

Спека прийшла до нас у гості, але не на довго, всього лише на пару днів. Всередині тижня вона набрала обертів, і повітря, особливо 13-14 серпня, прогрілося до +30+32°С. Про це інформує «Златокрай» начальник метеостанції м. Золотоноша Валентина Рибак.

   На Маковія була остання жара цього літа, яка досягла свого апогею завдяки нагнітанню розпеченого повітря з Африки. Одночасно зросла ймовірність виникнення локальних гроз з дощами, шквалами та градом, які нам довелося  споглядати. Це все серпневі запаси тепла, які вже підходять до кінця.

   15 серпня температура повітря зробить «у-у-у-у-х» і впаде аж до +23°С. Антициклон забезпечить вночі малохмарну погоду, земна поверхня швидко остигатиме, тому вранці випадатимуть сильні холодні роси, можливі тумани.  На кінець тижня спека посуне далі з території нашого регіону. У нас встановиться погода з комфортними температурами +20+25°С. Діло йде до осені. Хто ще не засмаг цим літом і навіть не встиг добре нагрітися, тому треба пакувати валізи – і на Туреччину, Єгипет, ані то й далі, куди повезе кишеня.