БЛАГОУСТРІЙ: Запалив, заплатив і знову повторив

У 2017 році стосовно мешканця вулиці Черкаська Сергія П. розглядалася адміністративна справа щодо скоєного ним правопорушення. 7 листопада, близько 14-ї години, він спалював побутове сміття та гумотехнічні вироби (ізоляція дротів) і робив це зовсім поряд з місцевою гімназією. Учні та педагоги навчального закладу скаржилися на густий чорний дим, що валив з території цього домоволодіння.

Не пройшло і двох років, як цей же громадянин знову потрапив до списку порушників благоустрою міста. Не спинила його ані втрата коштів, які тоді довелося викласти з власного гаманця у якості штрафу, ані муки совісті через те, що дихали усім цим смородом діти. І вже 8 серпня 2019-го, об 11.20, Сергій П. розпалив багаття з побутових відходів та, знову ж таки, гумотехнічних виробів, заполонивши прилеглу територію їдким димом. Хоча чоловік робить свою «чорну» справу (у прямому і переносному сенсі) з упертою постійністю, на засідання адмінкомісії особисто прийти не наважився. А, мабуть, вирішив заховатися за тендітні плечі своєї дружини, яка не могла второпати (чи просто не хотіла), що ж такого він вчинив і чому його викликали. Адже ніякого документа не підписував.

  • Те, що він відмовився підписати протокол, не зобов’язує нас звільняти його від адмінвідповідальності, – пояснив жінці перший заступник міського голови Олег Масло. – Коли ще у 2017-му ви сплатили штраф, хіба не зрозуміли, що такого робити не можна, тим більше, у безпосередній близькості до навчального закладу? Враховуючи те, що ваш чоловік вчинив повторне адмінпорушення, на нього буде накладено максимальний розмір штрафу – 1360 грн. Якщо ви не згідні з рішенням адмінкомісії, маєте право оскаржити його у суді.

   Інша адміністративна справа стосувалася ще одного палія, але вже з вулиці Семенівська. 6 серпня, о 20.20, Віктор С., 1976 р. н., у вогні знищував рослинні рештки (на фото). На засідання комісії не з’явився, хоча й обіцяв, тому й отримав 680 грн штрафу.