«Давайте будемо валяти пам’ятники!»

6-го серпня на «гарячу» лінію 102  подзвонили занепокоєні жителі села Богуславець. Ледь справляючись з емоціями, вони розповіли правоохоронцям, що на території сільського кладовища хтось поглумився над могилами їхніх родичів. Виїхавши на місце події, поліціянти виявили 15 пошкоджених надгробних пам’ятників: у деяких був збитий верх, один – розбитий навпіл.

 Стали опитувати свідків. Виявилося, що вандалами, які познущалися зі споруд, що увінчують пам’ять померлих, були троє малолітніх місцевих дітей. Десятирічний богуславчанин зізнався, що він разом зі своїми двоюрідними братами (10-и і 8 років) так розважався. На канікулах хлопці часто бувають у бабусі, яка живе навпроти кладовища. Допомігши старенькій по господарству, хлопчаки дружно чимчикували гуляти через дорогу. В один з таких днів найстарший (якому в цьому році виповниться 11), а значить наймудріший, запропонував: «Давайте будемо валяти пам’ятники!». Молодші підтримали пропозицію.

Відомості про ситуацію внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. За даним фактом, «наруга над могилою», порушене кримінальне провадження. Як виявилося, одна із сімей перебуває на обліку як така, що потрапила у складні життєві обставини. Родина двох братів раніше перебувала на обліку, і мама вже була позбавлена батьківських прав відносно обох дітей. За скоєне синами, батьки будуть притягнуті до адмінвідповідальності за невиконання батьківських обов’язків.