Днями на Золотоніщині уночі застрелили молодого чоловіка. Неподалік села Бакаївка браконьєри нібито сплутали у прицілі тепловізора людину зі звіром. Він отриманих поранень чоловік загинув на місці. Сиротою залишилася одинадцятимісячна донечка.

Втратили годувальника:  удова, батько-інвалід та мама-пенсіонерка. Особу душогуба встановлено. Кримінальне провадження зареєстроване за статтею умисне вбивство. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Не побачить перших самостійних кроків своєї доні і тато Володимир Степiка. На згадку про 27-річного чоловіка залишилися сімейні фото, де вони щасливі разом, де з уст не сходить його фірмова усмішка.

З дванадцяти років усю важку роботи у господарстві виконував Володя. Батько отримав інвалідність, тож допомогти міг лише порадою. Хлопець, розповідають рідні і сусіди, ріс чуйним і товариським. Після школи, отримав освіту в училищі, вступив до вишу. Не закінчив – зашкодила матеріальна скрута, потрібно було утримувати власну родину, допомагати батькам.

Володимир працював водієм в одному із Золотоніських сільгосптовариств. Про нього там лише найкращі відгуки. Про що свідчить нещодавня замітка у місцевій районці. Після роботи чоловік лагодив автомобілі. Кажуть, мав золоті руки.

Чому молодий чоловік опинився злощасної ночі на кукурудзяному полі біля чужого села, рідні та друзі родини й гадки не мають.

Як повідомили інформагенції ДТРК “Рось” правоохоронці, тієї ночі браконьєри на автомобілі «Mitsubishi» двома пострілами вбили 27-річного чоловіка, який збирав кукурудзу для власних потреб. Від отриманих поранень він загинув на місці. У міліції ЧСН розповіли про одного підозрюваного.

Зброю, з якої вбито Володимира Степiкa, вилучено. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу для вбивці, кажуть правоохоронці. Йому інкримінують умисне вбивство. А це – позбавлення волі до 15 років або довічне ув’язнення.