Золотоніською міжрайонною прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 34-річного чоловіка, що займався вчиненням крадіжок та незаконно придбав і зберігав наркотики.

Засуджений, перебуваючи в січні в м. Золотоноша біля магазину “Славутич”, незаконно придбав особливо-небезпечний наркотик — опій ацетильований, після чого незаконно зберігав при собі до виявлення та вилучення працівниками міліції.

В подальшому зловмисник викрав з приватного будинку в с. Богуславень бензопилу марки “Stihl MS 180”, чим заподіяв потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму близько 1700 грн.

Крім цього, в лютому 2015 року обвинувачений, перебуваючи в домоволодінні, що розташоване в м. Золотоноша, викрав золоту каблучку та колонки для автомобіля, чим спричинив потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму близько 4200 грн.

Вироком Золотоніського міськрайонного суду чоловіка засудили до 2 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України особу звільнено від відбування покарання