Змагання місцевими ентузіастами проводяться уже четвертий рік поспіль. Цього разу участь у турнірі прийняло 11команд (по 5 команд з Золотоноші та Черкас і одна з Драбова). Проте порівняно невелика кількість команд була компенсована їх високим класом. Так у числі учасників змагань опинились гравці «Черкаських Мавп» Микита Воєвода, Вадим Голик та один з лідерів збірної U-18 – Іван Ткаченко.

Як наслідок матчі відзначались неабиякою напругою, емоції кипіли як в прямому так і в переносному сенсі, в результаті чого один з фаворитів команда «СМС»(Бреган, Лашко,Нечіпоренко) не вийшов з групи. Головний приз турніру цього року розіграли золотоніський «Легіон» та «Митниця» з Черкас.

Легіон, в складі якого сильною грою вирізнявся Вадим Боровик,а також вихованці баскетбольної школи “Мавп” Андрій Шимуля та Андрій Саєнко боровся до останнього, проте клас команди Митниця, в складі якої виступало 3 діючих гравці «Мавп» виявився вищим. Черкащани перемогли 15-11.

Також були проведені конкурс глядачів та змагання з 3-очкових кидків. В конкурсі глядачів перемогу отримали учні ЗОШ№5 Володимир Осауленко та Роман Гайдамака, які вже тренуються з основними гравцями «Легіону» в ЗОШ№3. А в конкурсі далекобійників гарне враження справив гравець «Легіону» Станіслав Наливайко. Проте йому все ж не вдалося виграти конкурс завдяки “зусиллям” гравця Суперліги – Микити Воєводи. Снайпер у підсумку став переможцем конкурсу.