Бетон є провідним конструктивним матеріалом при зведенні різних споруд. Цей будматеріал має низку переваг і не одне будівництво не може обійтися без його застосування. Для того щоб споруда була міцною та довговічною, потрібно вибрати якісний бетон, а для цього слід правильно зорієнтуватися з вибором постачальника. Застосування низькоякісного будівельного матеріалу може привести до небажаних, іноді навіть трагічних подій.

Види і переваги бетону

Цей штучний кам’яний будівельний матеріал отримують шляхом змішування в’язкої речовини, води та різних наповнювачів. Бетон має величезну кількість переваг, серед яких можна виділити наступні:

  • висока міцність;
  • висока морозостійкість;
  • пожежна безпека;
  • доступність інгредієнтів;
  • легкість обслуговування.

Недоліками бетону можна назвати низьку пластичність, а також наявність у складі розчинних солей. Справа в тому, що розчинні солі можуть викликати вицвітання. На відповідному ринку видаються такі два типи бетону:

  • товарний бетон;
  • сухі бетонні суміші.

Безперечним лідером у будівельному світі є товарний бетон. Для того щоб конструкція будь-якого рівня складності була надійною і міцною, слід вибирати якісний товарний бетон. Такий матеріал активно застосовується для зведення самих різних будівель, ну а сухі бетонні суміші, в основному, застосовуються для зведення невеликих монолітних конструкцій. Можна сказати, що цей вид матеріалу майже не зустрічається в промислових масштабах.

Бетон також класифікується по щільності. За цим критерієм матеріал буває легким і важким. Щільність легких речовин не перевищує 1800 кг / м3. У список цієї групи входять пористі суміші без наповнювачів, бетон з пористим заповнювачем, а також суміші, які містять поризований цементний камінь.

Щільність важких бетонів перевищує 1800 кг / м3. У список таких видів входять суміші з наповнювачами з кам’яних порід, в яких міститься руда, з чавунною дробу, з сталевих тирси і т.д.

Де придбати товарний бетон?

Для того щоб замовити товарний бетон в Україні, зверніть увагу на послуги спеціалізованої компанії “Каскад Бетон”. Для оформлення замовлення слід пройти за посиланням, де можна також знайти калькулятор вартості бетону. Представлений на сайті бетон є виробництвом німецького концерну Schwing Stetter. Українська компанія має власну лабораторію, де і постійно відстежується якість поставленої продукції. Тут можна замовити також сухий фасований бетон, зимовий бетон, і різні супутні матеріали. Зимовий бетон відрізняється своїм складом. До складу такої суміші входять спеціальні добавки і компоненти, які забезпечують технологічне затвердіння навіть при дуже низьких температурах.

На сайті компанії представлений бетон різних марок, про переваги і недоліки яких можна ознайомитися в режимі онлайн. Вартість тієї чи іншої марки, в основному, залежить від характерних властивостей, від компонентів, присадок і базових матеріалів. В режимі онлайн, за допомогою онлайн-калькулятора можна точно розрахувати вартість матеріалу. Для цього потрібно вибрати марку бетону, ввести обсяг і вибрати спосіб подачі. Потрібно врахувати також населений пункт, щоб розрахувати вартість доставки. Доставка виконується по всій території Києва та Київської області. Онлайн-калькулятор – це зручний спосіб розрахувати вартість бетону, ФБС, а також вартість бетону для фундаменту.