В першу чергу варто відзначити, що літня гума використовується тільки в ті сезони року, коли на дорозі немає снігу та ожеледиці. Відрізняється вона своїм високим рівнем акустичного комфорту, як всередині салону, так і зовні. Друга велика перевага в тому, що літні шини мають тривалий термін експлуатації, так як зношуються повільно і рівномірно. Також хочеться відзначити високу ступінь керованості і момент гальмування на будь-якій дорозі. Хочеться сказати, що всі шини, які продаються на сайті https://tyreclub.com.ua/catalog/tyre/s-summer/, відрізняються високою еластичністю і гнучкістю.

Властивості літніх шин

Потрібно звернути увагу на властивості літньої гуми. Повинна бути хороша зчіплюваність шин з дорогою при температурі вище, ніж +5. На хороше зчеплення впливає склад шини, закритість дизайну, а також конструкція товару. Ці ж функції повинні також себе добре показувати і на мокрому покритті дороги. Всі шини перед тим, як вийти в продаж, проходять спеціальні тести. Тому при питанні, яка літня гума найякісніша, потрібно звертати увагу на результати цих тестів. Також літні шини повинні бути добре керованими (зверніть увагу на жорсткість і малюнок шини), комфортними (будова, склад, малюнок, а також розташування блоків протекторів), стійкі до аквапланування, повинні бути високі показники максимального пробігу шини, а також зносостійкі і чинити опір хитанню. Всі показники повинні бути тільки на вищому рівні.

Кожен автомобіліст зобов’язаний стежити за тим, щоб колеса його автомобіля були взуті в сезонне “взуття”, – літню гуму влітку і зимову – взимку. І не економте на цьому, оскільки інакше ви піддаєте небезпеці своє життя і здоров’я, а також своїх пасажирів. А щоб у вас не залишилося сумнівів у цьому рішенні, давайте розглянемо його переваги. При виробництві літніх шин, виробник використовує більш щільну і тверду гуму, через високі температур повітря і асфальту, з якими покришки можуть зіткнутися влітку.

При покупці нової літньої гуми, майте на увазі, що гумова суміш завжди містить полімери, що забезпечують чудові характеристики. Тому жарким літом автомобілі, покришки яких вчасно замінені, добре тримаються на дорозі, на відміну від машин менш відповідальних власників. Літні шини характеризуються відмінним зчепленням з сухим і з мокрим асфальтом. Щоб забезпечити цю властивість, виробник додає особливі малюнки на шини. Вибираючи автогуму, зверніть увагу на її здатність виробляти мінімальний рівень шуму під час руху. Літні шини незамінні при русі під час погодних опадів або по нерівності.

Дані вироби завжди випускаються з високою міцністю. Практично всі автошини мають асиметричний протектор, призначений для зменшення зносу гуми. Нерідко бокова частина літніх покришок посилена, щоб забезпечити водієві ще більшу безпеку під час водіння. Але навіть якісні шини стають менш ефективними, якщо не дотримуватися правил їх експлуатації:

  • тривала їзда по нерівній поверхні, часті короткі натискання на педаль газу і гальма;
  • перевантаження шин;
  • не стежити за тиском в шинах.

Якщо ви правильно виберете літню гуму для свого автомобіля, ви дійсно зможете заощадити на бензині. Перед покупкою цих виробів необхідно провести випробування. Завжди можете звертатися до компетентних фахівців за допомогою. Однак, якщо ваші шини не накачані належним чином, вони зношуються в рекордно короткі терміни і ви забудете про економію палива, оскільки витрата буде високою. На цьому ресурсі у вас навіть буде можливість підібрати шини по марці авто https://tyreclub.com.ua/selection-by-car/.