Одним із напрямків діяльності Української Енергетичної біржі являється вплив на формування вартості енергоресурсів. При цьому зберігається відповідний рівень ліквідності та використовується надійний біржовий інструментарій. Це дозволяє уникнути корупційних механізмів та стабілізувати ріст цін на енергоносії.

Точні біржові котирування на УЕБ

Завдяки Українській Енергетичній біржі можна купити природний газ за дійсно доступною та справедливою ціною. Той факт, що спеціалісти формують вартість неупереджено, підтверджують публікації котирувань УЕБ у світових аналітичних агентств.

Точні ціни на основі яких оптом продають енергоресурси визначають з використанням біржових котирувань. На цифру впливає поточна вартість конкретних ресурсів. Переоцінку встановлених котирувань виконують регулярно, через кожен календарний місяць.

Ціна кожного кубометру природного газу, який мають отримувати громадяни країни, можна змінити. На це впливають деякі  основоположні критерії. Завдяки їх комбінації можна отримати конкретну вартість. Під час розрахунків обов’язково враховують ряд факторів у вигляді:

  1. Вартості енергоресурсів на протязі останнього календарного місяця.
  2. Особливостей доставки природного газу.
  3. Розмір націнки, котру встановлюють компанії-постачальники.

Для більш точних даних необхідно вивчити інформацію на сайті www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/. Також можна скористатися допомогою спеціалістів. Вони проконсультують щодо всіх питань та дадуть інструкцію, як правильно користуватися особливостями котирування. 

Українська Енергетична біржа як інструмент біржових котирувань

Формування вартості відбувається з допомогою принципів ліквідності. Спеціалісти користуються власними та світовими інструментами, котрі допомагають встановити надійні показники.

Система регулярно вдосконалюється, вводяться нові робочі інструменти. На кінцевий результат не можуть вплинути корупційні механізми або регулярні коливання цін на енергоносії. Тільки на УЕБ можна дізнатися дійсно точні та справедливі ціни на природний газ. Процес встановлення точної вартості в системі Прозорро та УЕБ майже досконалий, ціни завжди об’єктивні, прозорі та безпристрасні.