Державні закупівлі, що проводяться в форматі тендеру – це досить цікавий процес. Важливо розуміти, що вони можуть проводитись як в відкритому, так і закритому форматі. В першому випадку, кожен з учасників може проаналізувати пропозиції інших конкурентів.

Що стосується закритих тендерів, то принцип їх проведення сильно відрізняється і там такої можливості немає. Найпростішим типом закупівель вважається спрощений тендер. Ви можете перейти на сайт tender.uub.com.ua та самостійно ознайомитися зі всіма пропозиціями, включаючи й спрощені закупівлі.

Коли потрібно подавати пропозиції в спрощених торгах

Почати варто з того, що в тендерах є чітко передбачені норми, відштовхуючись від яких можна дізнатися про те, як правильно подаються заявки на участь в тендерних торгах.

Згідно з чинним законодавством та правилами проведення тендерних закупівель, всі пропозиції повинні бути подані учасниками після того, як термін уточнення інформації підходить до завершення. Сама пропозиція повинна бути подана в електронному вигляді . Важливо, щоб там була присутня вся інформація, включаючи перелік основних документів.

Якщо ж пропозиція подається учасником після того, як закінчується термін, виділений на цю процедуру, то електрона система їх вже не буде приймати. В той же час, якщо пропозиція була подана вчасно, то учасник має можливість виконати певні зміни. Більш того, є навіть можливість відкликати вже подану заявку.

Що стосується змін, внесених до заявки, то вони будуть враховані лише в тому випадку, якщо були подані в електронному варіанті. Важливо, щоб це було зроблено в чітко відведений для цього час. Якщо ж доповнення буде подаватися після того, як завершиться термін подання заяв, то вони не будуть навіть розглядатися системою.

Чому варто подавати заявки на участь в тендерах в УУБ

Українська універсальна біржа – це акредитований майданчик, підключений до системи ПроЗорро. Більш того, сайт має досить багато переваг, а саме:

  • Зручний інтерфейс;
  • Велику кількість тендерних оголошень;
  • Можливість налаштування електронної розсилки;
  • Активну технічну підтримку;
  • Гарантії якості.

Остаточне рішення залишається за кожним окремо взятим учасником, що має бажання спробувати себе й подати заявку на участь в тендерних торгах. Сайт УУБ – це чудовий електронний майданчик, який ідеально для цього підходить.