Тепер перемога у державних закупівлях стала допустимою завдяки системі Prozorro. Відтепер усі публічні аукціони мають проходити через Інтернет через електронну структуру Прозорро. Використання Prozorro дозволяє економити бюджетні кошти та відкриває нові перспективи для бізнесу.

Сьогодні багато сайтів взаємодіють з системою Прозорро.Продажі, де проводяться аукціони. Кожен учасник працює з ними. Це означає, що підрядник реєструється на одному з цих веб-сайтів, обирає тендер, який відповідає його інтересам, і бере в ньому участь.

Самі платформи містять перелік публічних закупівель. Тільки нюанси кожного з джерел різні. Учасник легко робить вибір, який інтерфейс йому підходить. 

Державні закупівлі на Prozorro

Якщо ви хочете надати підприємству державний контракт на постачання товарів, надання послуг або виконання робіт, краще це зробити за підтримки державного аукціону Prozorro.

Уже багато років Українська універсальна біржа працює в системі Prozorro. Продає та допомагає здійснювати державні закупівлі. З запуском цифрової торгової системи Prozorro державні закупівлі стали більш відкритими для підприємництва.

Державні закупівлі є сучасним етапом у розвитку підприємництва. Для того, щоб стати переможцем тендеру для Prozorro, необхідні 2 основні компоненти: правильно складена тендерна пропозиція; конкурентоспроможна вартість.

Після переходу до системи Prozorro всіх державних організацій, які здійснюють закупівлі надпорогові (більше 200 000 гривень за товари та понад 1 500 000 гривень за роботу), наміри брати участь у державних тендерах серед українського бізнесу помітно зросли. І це виправдано, чайний сайт працює за тезою «все прозоро» і дає можливість викорінити корупційний компонент за участю «замовник-постачальник».

Зараз кількість клієнтів, які підключилися до Prozorro, зростає з кожним днем. Не так давно обсяг державних коштів, заощаджених за допомогою цієї системи, становив 3 мільярди гривень, при цьому загальна сума торгів становила 68 150 мільйонів гривень. Фактично, багатомільярдний ринок торгівлі був відновлений, відкривши нові перспективи для розвитку підприємництва.

Особливості системи Prozorro

Реєстрація буде триватиме лише кілька хвилин кожен, але у вас буде ймовірність розпочати активний пошук, застосувавши спеціальний фільтр лише тих рішень, які підходять з точки зору правил, вимог та ціни.

УУБ (Українська універсальна біржа) існує на ринку більше 18 років. За цей період вона зібрала значну базу та вміння торгувати. Для тих, хто продає це доступ до ринку.

Уряд є величезним покупцем, тендери на закупівлю розставляються щодня. Продавець може відстежувати всі тендери та брати в них участь. Земельні торги на УУБ – це новий напрямок, про котрий ви можете причитати на сайті https://sale.uub.com.ua/news/yak-vzyaty-uchastq-v-aukcioni-na-zemlyu-cherez-prozorro-prodazhi

Для продавця веб-сайт УУБ – це шанс збільшити продажі, отримавши найновіший ринок продажів.

Для продавця це також шанс переконатися у своїх реальних уподобаннях у конкуренції, спостерігати за ситуацією на ринку уважно. Кожен може спостерігати за аукціоном, бачити учасників торгів, розуміти рівень вартості аналогічного товару. Об’єктивна та конкурентна боротьба без корупції

Електронні торгові платформи адаптовані для телефонів та iPhone, доступна робота в персональному кабінеті. Адміністратори є в будь-якому регіоні України, і вони незмінно готові допомогти цілодобово.

Як відомо, становлення та становлення ринкової економіки на пострадянському просторі, включаючи Україну, зумовили залучення широких верств населення до ринкових відносин, появу відповідних фінансових університетів та організацій, починаючи від комерційних банків і закінчуючи товарні біржі.

Сьогодні, завдяки формуванню комп’ютерних спеціальних технологій, існує можливість вести бізнес, розслабляюсь на різних веб-сайтах Інтернету. Якщо вас турбує інформація про проведення публічних тендерів на території України, відповідні дані про державні закупівлі, правила як для підрядників, так і для замовників, то Українська універсальна біржа Prozorro – відмінний варіант.

Орієнтуватися на сторінках нескладно, оскільки кожна інформація розміщується у відповідних розділах сайту. Для більш швидкого та чіткого пошуку необхідної інформації можна застосувати фільтр порталу, ввівши початкові дані у рядок пошуку. У разі, якщо під час ознайомлення з матеріалами сайту у вас виникнуть різноманітні запитання, неясності, у вас є доповнення, пропозиції тощо, зв’яжіться з адміністраторами Української універсальної біржі.