На День знань учні Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради отримали унікальний клас робототехніки.

За участі голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, за підтримки якого інновацію втілено в життя, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського, голови Золотоніської райдержадміністрації Олександра Лісового, голови Золотоніської районної ради Валерія Саранчі, представники компанії «Пролего» здійснили презентацію технологій LEGO, наочно продемонструвавши школярам їхні можливості.

Тут якраз поєднані багато наук: математика, логіка, фізика, інформатика. Та найцікавіше – коли ти можеш побудувати робота, а ще – написати програму і щоб цей робот почав виконувати ті дії, які ти закладеш у цю програму. Якраз над цим ви і будете працювати. І повірте мені: якщо ви гарно зможете вивчити цей предмет, у кожного з вас буде гарне майбутнє. Тому, що вже сьогодні працюють роботи на багатьох підприємствах, зокрема, на Черкащині, – зазначив Юрій Ткаченко.

З неабиякою цікавістю на першому занятті з курсу робототехніки учні слідкували за рухами створеного на основі LEGO технології робота та мали можливість самі покерувати ним.

Наразі впровадження навчальної програми LEGO Education в Україні заплановано в чотирьох навчальних закладах Черкащини, повідомляє Департамент науки і освіти Черкаської обласної деражвної адміністрації.